fbpx

Виставка “Український архeтип”

Архетип в фотографії – тяжіння до фундаментального образу, бажання вийти за межі простої фіксації, чи людини, чи середовища, в якому вона мешкає, і виявити щось більше – збірний образ, а не просто зображення. У нашому випадку – це візуальні образи, безпосередньо пов’язані з українським народом, українською самобутністю. Відбір авторів проходив виходячи з веску кожного в розвиток фотографії, презентації України на міжнародній сцені, але найголовніше – цілісності проектів і їх загальнокультурного

значення. Виставка – це посібник для українського глядача, яка визначає суспільне надбання, пласт культури, що з незрозумілих причин є поки непомітним і невизнаним в Україні. Кожен автор – самобутній і не схожий на іншого, у кожного – свої погляди і своє відчуття архетипу. Це і об’єднує всіх учасників виставки.

На виставці представлені роботи, як молодих, так і авторів старшого покоління, серед яких: Артур Бондар, Сергій Братков, Ігор Гайдай, Олександр Глядєлов, Кирило Головченко, Максим Дондюк, Саша Курмаз, Віктор Марущенко, Саша Маслов, Сергій Мельниченко, Євгеній Павлов, Міша Педан, В’ячеслав Поляков, Роман Пятковка, Арсен Савадов, Вікторія Сорочинськи, Олександр Чекменьов, Микита Шаленний, Шило (група) – це готова хрестоматія «Української фотографії».

Recent Posts