Вода під прицілом ДИТЯЧИЙ ФОНД ООН (ЮНІСЕФ)
Вода під прицілом ДИТЯЧИЙ ФОНД ООН (ЮНІСЕФ) В умовах тривалої кризи від хвороб, спричинених ускладненням доступу до води, помирає дітей більше, ніж від прямого насильства. Водопостачання, каналізація та система опалення сплетені в тугий інфраструктурний вузол. Під час збройних конфліктів пошкодження критично важливої водної інфраструктури загрожують життю мільйонів щодня. Світлини цієї виставки розповідають, як проблеми з доступом до води ускладнюють і без того непросте життя мирних мешканців уражених конфліктом східних областей. Це історії дітей, яких спіткали недитячі випробування. Це історії працівників сфери водопостачання – «рятівників», – які ризикують життям, аби в кранах була вода. За підтримки уряду Німеччини ЮНІСЕФ допомагає у критичних ремонтних роботах та модернізує системи водозабезпечення. Завдяки цим зусиллям у 2018 році понад 1,8 мільйона людей мали доступ до води в кранах. У 2019 році ЮНІСЕФ спільно з партнерами покращили доступ до чистої питної води для більш ніж мільйона осіб на ураженому конфліктом сході України.
Крістофер Морріc – американський фотограф, який розпочав свою кар’єру у документалістиці, висвітлюючи глобальні конфлікти майже ексклюзивно для TIME Magazine. Водночас, Морріс поринув у роботу у світі моди. Він був нагороджений багатьма преміями та відзнаками. Морріс є співзасновником Агенції VII Photo, що базується у Нью-Йорку. Ешлі Гілбертсон – австралійський фотограф та письменник, який мешкає у Нью-Йорку, а також знаний на критичне сприйняття та нестандартні підходи до висвітлення гострих соціальних тем. Гілбертсон є членом Агенції VII Photo, а також працює для The New York Times та Організації Об’єднаних Націй.
Cаші 9 років, і вона живе в селі на лінії розмежування в Донецькій області. Її сім’я не має доступу до води. Через тривалі бойові дії чиста вода в криниці зникла. Тепер Саша та її сім’я мусять носити воду для основних потреб відрами в руках. «Ми ніколи не мали проточної води, але завжди була криниця. Тепер вона брудна, тому ми не можемо нею користуватися. Ходимо до сусідів, щоб набрати питної води. Ще ми носимо з річки воду для прибирання», – говорить матір Саші.
![divchinka divchinka](https://photokyivfair.com/wp-content/uploads/2019/09/divchinka.jpg)