fbpx

Конкурс

В рамках Photo Kyiv 2018 проходив міжнародний конкурс за новаторський підхід до створення фото-історії від Bird in Flight.

Ось як розповідають про ідею конкурсу його організатори: “Ідея Bird in Flight Prize в тому, аби підтримати авторів, ЯКІ ВІДСТУПАЮТЬ від традиційних образотворчих стандартів. Наш конкурс – не пошук фото-проектів, що відповідають загальноприйнятим вимогам, але пошук нових засобів розповісти історію. Ми за свободу і різноманітність у творчості, тому не встановлюємо для учасників тимчасові рамки, не обмежуємо їх у виборі теми і методах роботи з зображеннями, допускаємо пост-обробку і використання не своїх зображень [якщо авторські права це дозволяють].” У журі Bird in Flight Prize – фотографи, куратори та видавці з України, Латвії, Нідерландів, Канади і Південної Африки.

Роботи з шорт-листа будуть показані на ярмарку Photo Kyiv 2018.

Головна премія – 2 000 ЄВРО.

Журі обере переможця серед десяти фотографів з шорт-листа, але роботи всіх фіналістів будуть представлені на ярмарку Photo Kyiv 2018.

Номінація Panasonic Readers ‘Choice Award’ – У спеціальній номінації братимуть участь 30 заявок, які відбере редколегія Bird in Flight. Переможець буде визначений шляхом відкритого голосування на сайті конкурсу. Приз в номінації – фотокамера Panasonic Lumix G9.

Портфоліо-ревю – Десять учасників конкурсу зможуть отримати рецензію на свої роботи від членів журі: Романа П’ятківки, Маартена Шильта, Хестер Кейзер або Дональда Вебера.

Вартість участі (одна заявка) – 10 Євро.

Заявки на участь в конкурсі приймаються до 9 ВЕРЕСНЯ 2018!

Вся додаткова інформація на сайті конкурсу: https://prize.birdinflight.com/ru/

Recent Posts