fbpx
Photo Kyiv education
Цикл онлайн лекцій “Як фотографу знайти своє місце в арт-бізнесі”
Вартість однієї лекції складає 400 грн.
Пакет лекцій коштує 1200 грн.
Детальніше
ФОРМАТ
4 онлайн лекції по 2 години
Ви можете придбати абонемент на всі лекції, чи вибрати одну, яка вас зацікавила
Лекції відбудуться у Zoom форматі
Після кожної лекції буде півгодини на Q&A сесію
ЧАС
Дати проведення – 4-5 серпня
Час проведення – 15:00, 17:00 (Київ)
Запис лекцій буде доступний протягом доби
КОНЦЕПТ

Можна скільки завгодно скаржитися на український арт-ринок або його відсутність, але це мало що змінить. Досить усвідомити, що зміни залежать від кожного з нас. Якщо кожен суб’єкт арт-ринку буде діяти професійно, з чітким розумінням як правильно і, при цьому, буде вимагати професійного виконання завдань від суб’єктів, з якими він взаємодіє, то якісні зміни настануть незабаром.
Саме тому Photo Kyiv запускає освітню платформу, де ми будемо знайомити вас з цікавими кейсами зарубіжних і вітчизняних фотографів, галеристів, видавців, кураторів, які ви зможете впровадити в свою практику або ж надихнутися, щоб створити щось своє.

Теми
4 серпня 15:00
«Структура арт-ринку та місце фотографа в ньому. Взаємодія з галеристами, кураторами, інституціями, участь у фестивалях та фотоярмарках»
Лектор: Денис Белькевич, економіст у сфері мистецтва, професійний управлінець культурними проектами, консультант з інвестування та управління предметами мистецтва, менеджменту приватних колекцій

Після лекції Дениса фотограф перестане відчувати себе на арт-ринку Джоном Траволтою зі знаменитої гіфки. У сучасних реаліях недостатньо бути талановитим професійним фотографом, для досягнення значущих результатів необхідно бути ще й професійним арт-менеджером, піарником, копірайтером, стратегом. Мало того, що це відволікає від творчості, але ще і ставить в глухий кут, адже ці навички розвинені далеко не у всіх творчих людей.
Денис розбере арт-ринок на запчастини і збере назад, органічно помістивши туди вас. Так, вам доведеться займатися самопросуванням, але після лекції ви будете робити це структуровано, отримуючи результати і, можливо, вам навіть сподобається.

Обрати лекцію
4 серпня 17:00
«Видання фотокниг. Європейський досвід»
Лектор: Tommaso Parrillo, видавець і засновник Witty Books

Перед фотографами, які наважилися видавати свої фотокнижки в Україні постає багато питань: як видавництва обирають авторів для публікації, які етапи продакшену та яка роль автора у них, як налагодити співпрацю з дизайнером, які права та обов’язки видавництва та автора, хто за що має платити. Цей допитливий хаос візьметься приборкати засновник Witty Books Томмазо Паррілло. Італійському видавцю буде дуже цікаво познайомитись із українськими авторами.

Обрати лекцію
5 серпня 15:00
«Знай собі ціну. Правила визначення вартості авторської фотографії»
Лектор: Fernando Peracho, директор та засновник Valid Foto Gallery BCN, видавництва Valid Editions, засновник BIPA Barcelona International Photography Award

“Ви повинні мати стратегію, щоб вірно оцінити свою фотографію” – каже директор Valid Foto Gallery BCN Фернандо Перачо. Своєю лекцією він на практичних прикладах розповість як побудувати цю стратегію.

Обрати лекцію
5 серпня 17:00
«Новий світ. Його виклики та можливості»
Лектор: Nicolas Polli, фотограф і графічний дизайнер.

Відомо, що криза – найкращий час для починань, переформатування своєї діяльності під потреби і виклики нового часу. Як побачити і не прогаяти можливості, як зловити хвилю і серфити, а не бути змитим нею. Своїм досвідом поділитися фотограф та графічний дизайнер Nicolas Polli. Він розповість про свою практику в якості графічного дизайнера та фотографа і про те, як розвиток цих двох практик допоміг йому залучити нових клієнтів, а також про те, як ніколи не зупинятися і привносити нові ідеї, щоб знайти нові способи роботи.

Обрати лекцію
Обрати усі лекції

*при купівлі усіх лекцій – одна в подарунок

КОМУ БУДУТЬ КОРИСНІ ЦІ ЛЕКЦІЇ
01. Фотографам як початківцям так і професійним
02. Галеристам
03. Кураторам
04. Видавцям фотокниг
05. Колекціонерам фотографії
ЛЕКТОРИ
Денис Белькевич

Економіст у сфері мистецтва, професійний управлінець культурними проектами, консультант з інвестування та управління предметами мистецтва, менеджменту приватних колекцій.
Обіймав посаду керуючого директора ярмарку сучасного азіатського мистецтва GAAB і керівника проектів Фонду Петра Кончаловського.
Постійний учасник міжнародних конференцій та форумів з маркетингу і економки сфери мистецтва (Communicating the Museum, Deloitte Art Finance, Christie’s Art + Tech і ін.). Входить у Раду засновників Міжнародної асоціації колекціонерів Азіатського мистецтва.
Автор освітніх програм і публікацій з музейного маркетингу, арт-банкінгу, кар’єрного менеджменту художників, технологій в мистецтві і управління активами. Постійний автор публікацій в українських і міжнародних виданнях: Арт-Курсив, Art Ukraine, Forbes, The
Art Newspaper Russia, Art World Forum, збірниках наукових досліджень.
Засновник арт-фінансового блогу Artfinex.
У 2017 році виступив співзасновником стартапу Artherium – системи менеджменту колекцій на блокчейні . З 2019 року є співзасновником Fuelarts, бізнес-акселератора для молодих компаній у сфері мистецтва та технологій в Нью-Йорку.

Томмазо Паррілло

Італійський видавець і засновник Witty Books, видавництва, заснованого під ім’ям Witty Kiwi в 2012 році, метою якого є сприяння розвитку фотографії та образотворчого мистецтва. З 2016 він також є співзасновником JEST, незалежного простору, присвяченого підвищенню культури і фотографії в Турині. Він також викладає фотографію в IED Турин, приватних школах та воркшопах по всьому світі.

Фернандо Перачо

Бакалавр в галузі реставрації та фотографії, має диплом з ділового адміністрування.
З 1987 по 2001 рік працював в інвестиційно-банківській сфері, а з 2001 по 2009 рік був відповідальний за фотографічний напрямок Hartmann Gallery в Барселоні.
Разом з Барула Тейсідо є засновником Valid Foto Gallery BCN, що спеціалізується на сучасній фотографії. www.validfoto.com
Фернандо був куратором виставок наступних авторів: Альберт Уотсон, Арнольд Ньюман, Марк Селігер, Масао Ямамото, Клод Нори, Джозеф Хофленер, Пентті Саммалахті, Генрі Хоренштейн, Тоні Катані і інші.
У 2011 році заснував видавництво Valid Editions. З 2013 року співпрацює з такими фестивалями як: Festival Photomed Sanary, Photomed Beirut, Festival Revela´t, Photo Off Paris and Photo Kyiv.
У 2015 року заснував міжнародну фотографічну премію BIPA Barcelona International Photography Award. З 2017 року він є директором нового простору, прибудованого до фотогалереї Valid Foto Gallery під назвою Valid. www.validworldhall.com

Ніколас Поллі

Фотограф і графічний дизайнер з Лозанни. У 2012 році, під час навчання на факультеті візуальних комунікацій в SUPSI в Лугано, Ніколас заснував журнал YET разом з Сальваторе Вітале. Сьогодні YET нараховує 11 номерів, він освітлює різні теми, пов’язані із сучасною фотографією і знайомить світ з швейцарськими та міжнародними фотографами. (www.yet-magazine.com)
У 2018 році журнал YET став лауреатом Швейцарської премії в галузі дизайну в категорії “Mediation”.
Після навчання в художньому напрямку в ECAL в Лозанні, яке він закінчив у 2016 році, Ніколас Поллі вирішив розпочати індивідуальну практику і зосередитися на фотокнигах. Його дослідження привели до визначення цінності артбуку і його ролі, як об’єкту.
У 2018 році, після роботи над декількома книгами для декількох видавництв, він вирішив заснувати власне видавництво: CIAO PRESS. Чао став лабораторією для подальшого просування своїх ідей і роботи з фотографами, художниками та дизайнерами.
На додаток до його індивідуальної роботи, Ніколас Поллі викладає дизайн фотобуків та фотографію в ряді шкіл і установ через воркшопи.
У 2020 році він заснував проект “Homelife Stilllife”, який з вересня 2020 року стане платформою для навчання та інформування stilllife фотографів.

ПІСЛЯ ЛЕКЦІЙ ВИ БУДЕТЕ
ЦІНА
Пакет усіх лекцій
1200 грн.
Одна лекція онлайн (буде доступна у записі протягом доби)
400 грн.
Виникли питання?
Всі питання, які у вас з’явилися задавайте за телефоном +38 063 264 25 74 – Світлана, в почту svitlana.photokyiv@gmail.com
Або пишіть нам у соціальні мережі!