Структура арт-ринку та місце фотографа в ньому. Взаємодія з галеристами, кураторами, інституціями, участь у фестивалях та фотоярмарках

400.00 грн.

4 серпня 15:00

“Структура арт-ринку та місце фотографа в ньому. Взаємодія з галеристами, кураторами, інституціями, участь у фестивалях та фотоярмарках” 

Лектор: Денис Белькевич, економіст у сфері мистецтва, професійний управлінець культурними проектами, консультант з інвестування та управління предметами мистецтва, менеджменту приватних колекцій.

Після лекції Дениса фотограф перестане відчувати себе на арт-ринку Джоном Траволтою зі знаменитої гіфки. У сучасних реаліях недостатньо бути талановитим професійним фотографом, для досягнення значущих результатів необхідно бути ще й професійним арт-менеджером, піарником, копірайтером, стратегом. Мало того, що це відволікає від творчості, але ще і ставить в глухий кут, адже ці навички розвинені далеко не у всіх творчих людей.

Денис розбере арт-ринок на запчастини і збере назад, органічно помістивши туди вас. Так, вам доведеться займатися самопросуванням, але після лекції ви будете робити це структуровано, отримуючи результати і, можливо, вам навіть сподобається.

Категорія: