Пакет усіх лекцій

1,200.00 грн.

До даного пакету входять усі лекції:

  • «Структура арт-ринку та місце фотографа в ньому. Взаємодія з галеристами, кураторами, інституціями, участь у фестивалях та фотоярмарках»
  • «Видання фотокниг. Європейський досвід»
  • «Знай собі ціну. Правила визначення вартості авторської фотографії»
  • «Новий світ. Його виклики та можливості»
Категорія:

Опис

4 серпня 15:00
«Структура арт-ринку та місце фотографа в ньому. Взаємодія з галеристами, кураторами, інституціями, участь у фестивалях та фотоярмарках»
Лектор: Денис Белькевич

Після лекції Дениса фотограф перестане відчувати себе на арт-ринку Джоном Траволтою зі знаменитої гіфки. У сучасних реаліях недостатньо бути талановитим професійним фотографом, для досягнення значущих результатів необхідно бути ще й професійним арт-менеджером, піарником, копірайтером, стратегом. Мало того, що це відволікає від творчості, але ще і ставить в глухий кут, адже ці навички розвинені далеко не у всіх творчих людей.

Денис розбере арт-ринок на запчастини і збере назад, органічно помістивши туди вас. Так, вам доведеться займатися самопросуванням, але після лекції ви будете робити це структуровано, отримуючи результати і, можливо, вам навіть сподобається.

4 серпня 17:00
«Видання фотокниг. Європейський досвід»
Лектор: Tommaso Parrillo

Перед фотографами, які наважилися видавати свої фотокнижки в Україні постає багато питань: як видавництва обирають авторів для публікації, які етапи продакшену та яка роль автора у них, як налагодити співпрацю з дизайнером, які права та обов’язки видавництва та автора, хто за що має платити. Цей допитливий хаос візьметься приборкати засновник Witty Books Томмазо Паррілло. Італійському видавцю буде дуже цікаво познайомитись із українськими авторами.

5 серпня 15:00
«Знай собі ціну. Правила визначення вартості авторської фотографії»
Лектор: Fernando Peracho

“Ви повинні мати стратегію, щоб вірно оцінити свою фотографію” – каже директор Valid Foto Gallery BCN Фернандо Перачо. Своєю лекцією він на практичних прикладах розповість як побудувати цю стратегію.

5 серпня 17:00
«Новий світ. Його виклики та можливості»
Лектор: Nicolas Polli

Відомо, що криза – найкращий час для починань, переформатування своєї діяльності під потреби і виклики нового часу. Як побачити і не прогаяти можливості, як зловити хвилю і серфити, а не бути змитим нею. Своїм досвідом поділитися фотограф та графічний дизайнер Nicolas Polli. Він розповість про свою практику в якості графічного дизайнера та фотографа і про те, як розвиток цих двох практик допоміг йому залучити нових клієнтів, а також про те, як ніколи не зупинятися і привносити нові ідеї, щоб знайти нові способи роботи.